0
0
0

ژل شستشوی صورت 300 گرمی

موجود تخفیف دار
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
62,675 تومان
1,880- تومان
60,795 تومان
کد محصول : شستشوی صورت
برگشت به مجموعه: آرایشی بهداشتی
با روش حمل پست پیشتاز- تهران و شهرستان ها ، 12,000 تومان
توضیحات

 ژل شستوشوی صورت چائو لیدی

از این ژل میتوان جهت پاک کردن آرایش صورت و رفع آلودگی و چربیهای انباشته شده روی سطح پوست به صورت روزمره، توسط تمام اعضای خانواده استفاده کرد.
ژل پاک کننده چائولیدی با داشتن عصاره درخت چای، آلودگی ها و آثار آرایش را به خوبی از پوست شما پاک کرده و تمیزی بی نظیر پوست را به شما هدیه می‌دهد. این محصول با خواص ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال خود جانشین بسیار مناسب برای صابون جهت شستشوی صورت می‌باشد . وجود مواد تنظیم کننده ترشح چربی پوست و مواد ضد باکتری ازبین برنده انواع جوش این محصول را برای انواع پوست مناسب کرده است. علاوه بر این مواد موجود در این محصول باعث تنظیم
PH و مرطوب شدن پوست شما می‌شوند. با توجه به نیاز شما، این ژل نیز در اندازه بزرگتر 300ML مناسب برای همه اعضای خانواده و با صرف هزینه مناسب تر ارائه گردیده است.

حاوی روغن درخت چای

از این ژل میتوان جهت پاک کردن آرایش صورت و رفع آلودگی و چربیهای انباشته شده روی سطح پوست به صورت روزمره، توسط تمام اعضای خانواده استفاده کرد.

مزایا

  • مناسب برای انواع پوست و تمام سنین
  • ضد باکتری و قارچ
  • پاککننده موثر توام با حس شادابی و طراوت
  • ضد عفونیکننده و از بین برنده آلودگیهای سطحی پوست
  • از بین برنده باکتریهای ایجادکننده آکنه

روش مصرف: مقداری از ژل شستوشوی صورت چائو لیدی را روی کف دستان خود ریخته و بهآرامی روی پوست صورت ماساژ داده تا به خوبی کف کند. پس از چند ثانیه با آب ولرم صورت خود را شستوشو داده و خشک کنید. در آخر یادمان باشد که میتوانیم از کرم مرطوبکننده چائو لیدی نیز، برای نرم و لطیف کردن پوستمان استفاده کنیم.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.