0
0
0

خرما بار زنجبیلی Dr.BIZ

موجود تخفیف دار
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
59,400 تومان
1,782- تومان
57,618 تومان
کد محصول : زنجبیلی
برگشت به مجموعه: مواد غذایی
با روش حمل پست پیشتاز- تهران و شهرستان ها ، 12,000 تومان
توضیحات

خرما بار زنجبیلی
خرما این میوه بهشتی و قرآنی و ملی در استانهای گرمسیر جنوب کشورمان بعمل می آید.در این مناطق وجود ریزگردهایی که روی میوه خرما می نشینند باعث آلودگی شدید آن می گردد.
خرما را با توجه به مساعد بودن احتمال تکثیر مخمر و کپک و آلودگی های ثانویه برای مدت طولانی امکان نگهداری آن وجود ندارد.با توجه به این که هنگام برداشت و مصرف میوه خرما معمولا شسته نمیشود و حتی با امکان شستشوی معمولی خانگی نمیشود این مشکل را برطرف نمود .
خرما بار دکتر بیز با استفاده از خرمای درجه یک خوراکی و پس از تایید کنترل کیفیت خرمای ورودی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک اروپایی ضمن فرآیند ضدعفونی و پاستوریزه -فرآوری و بسته بندی می گردد.
همچنین در طی فرآیند هیچگونه ماده افزودنی -شیمیایی و نگهدارنده به آن اضافه نمی گردد.خرما بار دکتر بیز حداقل تا یک سال در داخل بسته بندی و تحت شرایط معمولی قابل نگهداری و مصرف می باشد.
زنجبیل گیاهی چند ساله که دارای ریزوم‌های غده‌ای است. زنجبیل منبع فوق العاده از ویتامین ها و مواد معدنی مهم است. ترکیبی با ویژگی‌های آنتی اکسیدان قوی و ضد التهابی است. زنجبیل دارای عطر و طعمی تند و منحصربفرد و خاص است. خواص زنجبیل: ضد تهوع، آنتی اکسیدان، کاهش سطوح کلسترول خرما بار زنجبیلی علاوه بر داشتن همه ی خواص خرما بار طبیعی ،خواص ویژه ی زنجبیل را نیز دارا میباشد.

هرجعبه حاوی 32عدد خرمابارمیباشد

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.