1- چگونه میتوانم اعتماد کنم ؟

اعتماد یه چیز حسی هست و شما باید از سایتها و نمایندگی های مجاز خرید کنید همچنین ما همه اعتبارهای لازم را داریم ، وزارت بهداشت ، انجمن دیابت ، سیب سلامت ، انجمن پسوریازیس ، سازمان غذا و دارو . حتی شما میتوانید در سایت ای اصناف تشریف ببرید و مجوز شرکت های مجاز را مشاهده کنید که هم ازلحاظ مجاز بودن کار ما و هم مجوز های محصولات را ببینید.

2- آیا واقعا درمان میشم ؟ آیا واقعا همه این کارایی را دارد؟

شرکت ما  سومین کشور دنیا هست که داره این قارچ رو داخل ایران تولید میکنه و به صورت فرآورده شده زیر نظر وزارت بهداشت تولید و توزیع میکنه و ما تنها شرکتی هستیم که در ایران مجوز تولید این قارچ درمانی را دارد . شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به اختصار دکتر بیز هست و به راحتی خارج از کشور هم این محصول را صادر می کنیم و حتی کیفیت محصول ما از شرکت های آمریکایی بهتر هست از این رو می توانید در سایت آمازون از این مقوله مطلع شوید . در آمریکا گانودرما به نام ارگانو گلد مطرح می شود.

برای درمان کامل باید دوره درمانی بدون فاصله انداختن کامل شود و با توجه به توصیه های کارشناسان ما عمل کنید. قطعا درمان انجام می شود و ما می توانیم کلیپ و تصاویر از کسانی که نتیجه گرفتن را حتی برای شما ارسال کنیم.

3- چرا قیمتش بالاست ؟

من در جواب با تعجب باز از مشتریان سوال می پرسم ، قیمتش بالاست!!!!

اتفاقا اصلا هم بالا نیست و قیمت خیلی مناسبی دارد، شما برای بیماری خودتون باید برای پیشگیری خیلی هزینه کنید و با داروهای شیمیایی که عوارض زیادی هم دارند آن هم تا زمانی که مصرف میکنید پیشگیری می کند ولی درمان نمی کند، اما محصولات ارگانیک و گیاهی ما کامل درمان انجام میدهد و فقط دوره درمانی بین 6 ماه الی 3 سال برای بیش از 30 نوع بیماری درمان کامل انجام می دهد و بعد نیاز به استفاده از این محصول نیستند و در طول درمان با مشورت پزشک خودتان می توانید داروهای شیمیایی را قطع کنید.

4- از کجا بدونم اصله ، تقلبی نیست ؟

اعتماد یه چیز حسی هست و شما باید از سایتها و نمایندگی های مجاز خرید کنید همچنین ما همه اعتبارهای لازم را داریم ، وزارت بهداشت ، انجمن دیابت ، سیب سلامت ، انجمن پسوریازیس ، سازمان غذا و دارو . حتی شما میتوانید در سایت ای اصناف تشریف ببرید و مجوز شرکت های مجاز را مشاهده کنید که هم از لحاظ مجاز بودن کار ما و هم مجوز های محصولات را ببینید.

5- آیا دوره درمان تمام بشه تضمین می کنید که دوباره بیماری من برنمیگرده ؟

شرکت ما  سومین کشور دنیا هست که داره این قارچ رو داخل ایران تولید میکند و به صورت فرآورده شده زیر نظر وزارت بهداشت تولید و توزیع میکند و ما تنها شرکتی هستیم که در ایران مجوز تولید این قارچ درمانی را دارد . شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به اختصار دکتر بیز هست و به راحتی به خارج از کشور هم این محصول را صادر می کنیم و حتی کیفیت محصول ما از شرکت های آمریکایی بهتر هست از این رو می توانید در سایت آمازون از این مقوله مطلع شوید . در آمریکا گانودرما به نام ارگانو گلد مطرح می شود.

برای درمان کامل باید دوره درمانی بدون فاصله انداختن کامل شود و با توجه به توصیه های کارشناسان ما عمل کنید. قطعا درمان انجام می شود و ما می توانیم کلیپ و تصاویر از کسانی که نتیجه گرفتن را حتی برای شما ارسال کنیم.

ما هیچ تضمین به کسی نمی دهیم محصولات ما این قدر معتبر هست که نه نیاز به تست داشته باشد و نه نیاز به تضمین چون ما از عملکرد فردی بیمار و نوع تغذیه که آیا زمان استفاده را درست و صحیح انجام می دهند یا نه اطلاع نداریم و اگر طبق توصیه کارشناسان ما عمل کنند می توانیم این اطمینان خاطر را به بیمار بدهم که درمان می شود.

6- قارچ گانودرما برای چه بیماری های موثر است

با مصرف قهوه گانودرما شما میتوانید تاثیر برای بهبود در بیماری های ذیل مشاهده کنید و بخودی این بیماری ها را کنترل و بهبودی خود را بدست بیاورید.

7- تاثیر قارچ گانودرما بر دیابت

تاثیر قارچ گانودرما بر دیابت و دیگر بیماری ها مانند سرطان و بیماری های التهابی و آلرژی در پژوهش های علمی مورد بررسی قرار گرفته است. در طب سنتی چینی از قارچ گانودرما بیش از 2 هزار سال است که برای درمان طیف گسترده ای از بیماری های جسمی و روانی استفاده می شود. قارچ گانودرما رنگی قرمز و بافتی چوبی دارد. از جمله شناخته شده ترین خواص این قارچ می توان به کاهش فشار خون، بهبود عملکرد اعصاب، کاهش وزن و … اشاره کرد.

8- تحقیقات تاثیر قارچ گانودرما بر دیابت

از بین تمام خواص ویژه ای که برای قارچ گانودرما ذکر می شود، خاصیت درمانی ان برای سرطان و دیابت به طور ویژه موضوع پژوهش ها و تحقیقات علمی بوده است. زیرا این دو بیماری درمان دشواری دارند و بر کیفیت زندگی بیمار اثر نامطلوب بر جای می گذارند. در این جا به صورت اجمالی به بررسی پژوهش های انجام شده در رابطه با تاثیر گانودرما بر درمان دیابت می پردازیم.

9- قارچ گانودرما و دیابت

طبق تحقیقاتی که در دانشگاه هنگ کنک انجام شد، مشخص گردید که قارچ گانودرما می تواند قند خون حیوانات آزمایشگاهی را کاهش دهد. برای این پژوهش که در سال 2009 نتایج آن را منتشر کردند، محققان به مدت یک ماه از 03/0 تا 3/0 قارچ گانودرما را به صورت روزانه به موش های آزمایشگاهی دیابتی می دادند. پس از گذشت هفته اول آزمایش ها نشان داد که سطح گلوکز در خون این موش ها کاهش یافته است. این نتایج سبب تقویت این ادعا شد که قارچ گانودرما می تواند آنزیم کبدی را که سبب ساخت گلوکز می شود، بی اثر کند.

10- تاثیر قارچ گانودرما بر پیسی

در مورد تاثیر قارچ گانودرما بر پیسی ادعاهایی وجود دارد. این قارچ بر تقویت بدن، پاکسازی، التهاب زدایی و بسیاری موارد سلامتی بخش دیگر اثر جدی دارد.

11- گانودرما و ویتیلیگو

قارچ گانودرما نوعی قارچ خوراکی است که دارای خواص سم زدایی و آرابخشی است. از آنجا که احتمال می رود یکی از دلایل ایجاد ویتیلیگو سموم بدن و خود ایمنی باشد، قارچ گانودرما می تواند در درمان آن موثر واقع شود. عصاره گانودرما به صورت سیستمیک جذب بدن می شود و در سطح سلولی در بدن فعالیت می کند و می تواند سبب بازگشت رنگ پوست شود. توصیه می شود که برای درمان این بیماری گانودرما ناشتا و با معده خالی مورد مصرف قرار گیرد. در طی درمان با گانودرما باید روزانه 8 لیوان آب نوشیده شود. همچنین استفاده از کرم های مخصوص گانودرما روی نواحی پوستی درگیر شده با بیماری بازم است. اگر نواحی دچار بیماری روی صورت قرار داشته باشند بهتر است شب ها موقع خواب از ماسک پوستی استفاده شود. استفاده موضعی از گانودرما همزمان با استفاده خوراکی می تواند نتیجه گیری را سرعت ببخشد. البته بدن هر فردی با فرد دیگر متفاوت است و نمی توان زمان دقیقی برای درمان معین نمود.

12- تاثیر قارچ گانودرما بر سرطان

در گذشته در طب سنتی چین تاثیر قارچ گانودرما بر سرطان به نوعی همانند شیمی درمانی امروز عمل می کرده است. قارچ خوراکی گانودرما لوسیدوم خواص دارویی متعددی از جمله درمان آلرژی، آرتروز، برونشیت، زخم معده، بی خوابی، روماتیسم اسکلرودرمی را دارد. استفاده از این قارچ در چین، ژاپن و کره بسیار رایج است. ترکیبات مختلفی در این قارچ وجوددارد که هر کدام بر درمان هر نوع از بیماری های یاد شده اثر می گذارند.

13- ساز و کار تاثیر گانودرما

عوامل متعددی در تاثیر گانودرما روی سرطان نقش دارند. همانطور که گفته شد موادی در این گیاه وجود دارد که با سلول های سرطانی مقابله کرده و آن ها را از بین می برند. از طرفی مواد دیگری نیز همزمان سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با بیماری تقویت می کنند. مواد شیمیایی و دارو ها می توانند بدن را بسیار ضعیف کنند و گانودرما با این عارضه به خوبی مقابله می کند و مواد مغذی مورد نیاز بدن را به آن می رساند. از سوی دیگر بیمار مبتلا به سرطان برای بهبودی هر چه بیشتر نیاز به آرامش و خواب کافی دارد به همین دلیل خواص آرامبخشی نیز در دسته تاثیر قارچ گانودرما بر سرطان قرار می گیرد.

تماس

آدرس دفتر: تهران میدان فردوسی خ قرنی خ شاداب پلاک 48

شماره همراه:09059629089

اینماد